Online Rezervasyon

Yetişkin
(12+)
Çocuk
(2-12)
Bebek
(0-2)
Öğrenci
(13-24)
65+
(65+)
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners

İzmir - Erzurum Uçak Bileti

İzmir - Erzurum Uçak Bileti

 

İzmir Uçak Bileti

Erzurum Uçak BiletiDoğu Anadolu Bölgesi’nin kuzey kesiminde yer alan Erzurum, kış turizmi açısından en önemli şehirlerimizden biridir. Palandöken dağını sınırları içinde barındıran bu kent, kayak sporu ve kar turizmi için elverişli bir yapıya sahiptir.


İzmir ve Erzurum arasında zıt iklim türleri hakim olduğundan dolayı bu iki şehir arasında özellikle kış sezonunda önemli bir yolcu trafiği yer alıyor. Türkiye topraklarının batısında ve doğusunda konuşlanmış olan bu iki kent için en pratik ulaşım yolu olarak da uçak bileti seçenekleri ön plana çıkıyor. Bin beş yüz kilometreden fazla bir yol haritası, karayolu ulaşımı için uzun bir süreci kapsarken direkt olarak gerçekleştirilen İzmir – Erzurum uçuşları 120 dakikaya tekabül ediyor.


Türk Hava Yolları (THY), Sun Express Havayolları ve Anadolu Jet Havayolları tarafından gerçekleştirilen İzmir – Erzurum uçuşları, genellikle her sezonda standart bir frekans sayısına sahiptir. Uçak bileti taleplerinin artış göstereceği sezonlarda havayolu firmaları tarafından frekans artışı yapılabilmektedir. Türk Hava Yolları (İstanbul Atatürk Havalimanı) ve Anadolu Jet Havayolları (Ankara Esenboğa Havalimanı), İzmir – Erzurum uçuşlarını aktarmalı olarak sunarken Sun Express Havayolları direkt uçuşlar eşliğinde şehirlerarası yolculuğu tamamlamaktadır.

 

Haberler

 • Uçak Biletlerinde Büyük İndirim

  14 Ekim 2014 - 20 Ocak 2015 tarihleri arasında büyük indirimler başladı.

   
 • 19 TL’ye Uçak Bileti

  19 TL’ye uçak bileti satın alarak AnadoluJet indiriminden %50 kazançlı olarak yararlanabilirsiniz. Online uçak bileti işlemleri için Pratik Uçak Bileti'ni takip edebilirsiniz. 

   
 • Ucuz Taksitli Bilet

  Ucuz taksitli bilet işlemlerinde THY, Pegasus, AnadoluJet, AtlasJet, BoraJet uçak bileti işlemleri için tıklayınız.